ARCHROOM. STUDIO

MŪSŲ FILOSOFIJA

Mes tikite ne tik stipria žmogaus įtaka interjerui, bet ir interjero žmogui. Kruopščiai ištyrę projekto reikalavimus ir kliento gyvenimo būdą, randame kelią į funkcionalumą ir unikalų medžiagų, tekstūrų ir stilių derinį. Kuriame aplinką, kuri leidžia mūsų klientams užmegzti asmeninius ir ilgalaikius santykius su jų interjerais.

KOMANDA

Roman Dizaineris I Meno vadovas

BA (Hons) laipsnis dizaino ir transporto srityje.

Mane visada aistringai domino tai, kaip technologijos yra susipynusios į dizainą. Daugelį metų dirbau žinomų automobilių gamintojų projektų valdymo srityje. Turėjau galimybę dalyvauti aukšto lygio Aston-Martin, Jaguar, BMW ir kt. projektuose. Mane visada domino gerai suplanuotos erdvės ir pamažu augo mano aistra baldams ir interjero dizainui.

Anastasija Dizaineris I Architektas

BA (Hons) menų ir architektūros magistro laipsnis architektūros srityje.

Mano karjera prasidėjo žvaigždžių biure OMA, kur dirbau su daugybe ambicingų projektų Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Rusijoje ir Europoje. Gyvenime daug kraustiausi, taip pat dirbau Bazelyje ir Londone, kur vadovavau gyvenamųjų kompleksų projektavimui. Kai persikėliau į Frankfurtą prie Maino, pradėjau dirbti kūrybinio dizaino agentūroje, kuriančioje aukščiausios klasės erdves Vokietijoje ir užsienyje. Mano požiūris į dizainą labai savitas, mėgstu maišyti vintažinius elementus ir modernų paprastumą.

PARTNERIAI

KLIENTAI